-30%
Кеди низькі чоловічі різнобарвні натуральний нубук Україна Libero — розмір 45 (30,3 см) (модель: Lib204-1NbBlack)
2 249 ₴
1 578 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib204-1NbBlack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральний нубук |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 45 |
| Довжина устілки | 30,3 см |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука | 1 см |
Модні та комфортні кросівки — практичне чоловіче взуття на щодень. Наші кросівки зроблені на зручній колодці, яка повністю відповідає всім вимогам і враховує особливості анатомічної будови ноги. Виконані з натуральних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Довжина устілки | 30.3 см |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Lib204-1NbBlack |
| Вага півпари | 340 г |
| Вид підошви | Плоска (< 2 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 10 мм |
| Висота підошви | 3 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 1 |
| Кількість розмірів | 1 |
| Матеріал верху | Нубук: Нубук |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Матеріал фурнітури | Натуральна шкіра |
| Розмір | 45 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Спортивний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма носка | Закруглений |
| Фурнітура | Вставка |
| Колір | Різнобарвлення |
| Колір фурнітури | Чорний |
- Ціна: 1 578 ₴







