-34%
Кросівки низькі чоловічі бежеві натуральна замша Україна VM Villomi — розмір 40 (26 см) (модель: VMVtac-07Zbeige)
1 569 ₴
1 028 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVtac-07Zbeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Сітка текстильна |
| Розмір | 40 |
| Довжина устілки | 26 см |
| Висота підошви | 2,5 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Довжина устілки | 26 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VMVtac-07Zbeige |
| Вага півпари | 385 г |
| Вид підошви | Платформа (> 4 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 10 мм |
| Висота підошви | 2,5 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 1 |
| Кількість розмірів | 1 |
| Матеріал верху | Замша: Замша |
| Матеріал устілки | Текстиль |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Весна-Осінь |
| Стиль взуття | Для святкових подій |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Супінатор | Немає |
| Фасон каблука | Платформа |
| Форма носка | Закруглений |
- Ціна: 1 028 ₴







