-30%
Кросівки низькі жіночі літні бежеві сітка Китай Restime — розмір 37 (23,5 см) (модель: RSTSWL21838Beige)
2 049 ₴
1 438 ₴
- Готово до відправки
- Код: RSTSWL21838Beige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Сітка |
| Матеріал підкладки | Сітка текстильна |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23,5 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Restime |
| Довжина устілки | 23.5 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | RSTSWL21838Beige |
| Вага півпари | 230 р |
| Вид підошви | Плоска висока (2 - 4 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 20 мм |
| Висота підошви | 2 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 1 |
| Кількість розмірів | 1 |
| Матеріал верху | Текстиль: Сітка |
| Матеріал підошви | EVA / Микропора |
| Матеріал устілки | Текстиль |
| Матеріал фурнітури | Текстиль, нитка |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Відмінність моделі для внутрішнього використання | Біла підошва |
| Розмір | 37 |
| Сезон | Літо |
| Стиль взуття | Спортивний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Візерунок | Без візерунка |
| Форма носка | Закруглений |
| Фурнітура | Вставка |
| Колір фурнітури | Рожевий |
- Ціна: 1 438 ₴








