-35%
Туфлі на платформі жіночі чорні штучна шкіра Китай Kylie Crazy — розмір 36 (23 см) (модель: K1660306Negro)
1 590 ₴
1 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: K1660306Negro
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука | 1 см |
Якість, практичність і комфорт — ось переваги цієї пари туфель.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kylie crazy |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Туфлі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | K1660306Negro |
| Вид підошви | Танкетка см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 10 мм |
| Висота підошви | 3 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Жінкам |
| Довжина устілки | 23 см |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Матеріал верху | Екошкіра: Екошкіра |
| Матеріал підошви | Полівінілхлорид |
| Матеріал устілки | Штучна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Для святкових подій |
| Країна | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Візерунок | Рептилія |
- Ціна: 1 040 ₴




