-53%
Лофери жіночі коричневі натуральна замша Україна Libero — розмір 37 (23,5 см) (модель: Lib508-2ZBrown)
2 379 ₴
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib508-2ZBrown
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23,5 см |
| Висота підошви | 0,7 см |
| Висота каблука | 1,3 см |
Лофери — це абсолютне поєднання класики та повсякденності. Можна з костюмом в офіс, а можна з платтям на прогулянку. Ця модель не тільки стильна, але й дуже зручна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Гума |
| Фасон каблука | Віденський |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,5 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 1 109 ₴







