
Кросівки низькі жіночі білі натуральна шкіра Україна Libero — розмір 39 (25 см) (модель: Lib37Kwhite)
1 929 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib37Kwhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 39 |
| Длина стельки | 25 см |
| Высота подошвы | 1,4 см |
| Высота каблука | 2,2 см |
Кроссовки уже давно стали must have. Наши кроссовки - вещь незаменимая: мало что может смотреться уместно в самых разных случаях - в них можно отправиться хоть в офис, хоть в садик за малышом, хоть на модную тусовку. Выполнены из натуральных материалов с любовью. Ножка дышит, в них комфортно и легко!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Довжина устілки | 25 см |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Lib37Kwhite |
| Вага півпари | 250 г |
| Вид підошви | Плоска (< 2 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 22 мм |
| Висота підошви | 1,4 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 3 |
| Кількість розмірів | 2 |
| Матеріал верху | Шкіра: Шкіра |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 39 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Спортивний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Візерунок | Рядок |
| Форма носка | Закруглений |
- Ціна: 1 929 ₴







