
Сандалії дитячі для хлопчиків різнобарвна натуральна шкіра Україна Lioneli — розмір 29 (19,3 см) (модель: LiL5801-38KNblue)
1 319 ₴
- Готово до відправки
- Код: LiL5801-38KNblue
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа, натуральный нубук |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 29 |
| Длина стельки | 19,3 см |
| Высота подошвы | 1,5 см |
| Высота каблука | 0,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lioneli |
| Довжина устілки | 19.3 см |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Супінатор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LiL5801-38KNblue |
| Вага півпари | 150 г |
| Вид підошви | Плоска (< 2 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 5 мм |
| Висота підошви | 1,5 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Хлопчикам |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Липучка |
| Кількість пар | 1 |
| Кількість розмірів | 1 |
| Матеріал верху | Об'єднані зі шкірою: Шкіра / Нубук |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Відкритість носка | З відкритим носом |
| Розмір | 29 |
| Сезон | Літо |
| Стиль взуття | Спортивний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Закруглений |
| Колір | Різнобарвлення |
- Ціна: 1 319 ₴







