
Чоботи жіночі зимові чорні натуральна шкіра Україна ALROMARO — розмір 38 (24,6 см) (модель: ALR1587-286MKBL)
4 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1587-286MKBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Байка, натуральная шерсть |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,6 см |
| Высота подошвы | 1,5 см |
| Высота каблука | 1,5 см |
| Высота голенища | 38 см |
Без этой пары стильных и удобных сапог в повседневной жизни просто невозможно. В них комфортно и тепло, они сочетаются со множеством нарядов. Сапоги всегда в моде!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Чоботи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALR1587-286MKBL |
| Вага півпари | 550 г |
| Вид підошви | Каблук низький (< 5 см) см |
| Висота халяви | 38 см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 15 мм |
| Висота підошви | 1,5 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Жінкам |
| Довжина устілки | 24,6 см |
| Дозамовлення моделі | Можливий |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість пар | 3 |
| Кількість розмірів | 3 |
| Матеріал верху | Шкіра: Шкіра |
| Матеріал підкладки | Шерсть / Байка |
| Матеріал устілки | Набивна шерсть |
| Матеріал фурнітури | Метал |
| Обхват халяви | - см |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Єврозима |
| Стиль взуття | Повсякденний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Закруглений |
| Фурнітура | Блискавка |
| Колір фурнітури | Чорний |
- Ціна: 4 649 ₴







