
Високі черевики жіночі демісезонні бежеві натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 40 (25,5 см)
2 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVAstra-50bKWH
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Флис |
| Размер | 36 |
| Длина стельки | 23 см |
| Высота подошвы | 3 см |
| Высота каблука | 2 см |
| Высота голенища | 10,5 см |
Стильные ботинки из натуральных материалов, удобные и практичные в носке. Ботинки must have для холодного сезона. Это самая универсальная модель обуви, сочетается с любым нарядом. Отличный вариант на каждый день!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
- Ціна: 2 190 ₴







