
Босоніжки жіночі чорні натуральна шкіра Україна Viscala — розмір 36 (23 см) (модель: Vis23920LBLackLeo)
2 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis23920LBLackLeo
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 1,5 см |
| Висота каблука | 1,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 2 129 ₴







