
Напівчеревики жіночі демісезонні чорні натуральна шкіра Україна ALROMARO — розмір 37 (24,3 см)
3 579 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1424-86BKblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Байка |
| Размер | 36 |
| Длина стельки | 23,7 см |
| Высота подошвы | 2 см |
| Высота каблука | 5 см |
| Обхват голенища | 24,5 см |
| Высота голенища | 11,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал устілки | Байка |
| Обхват голінища | 24.5 см |
| Фасон каблука | Стовпчик |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,7 см |
| Обхват халяви | 24,5 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 579 ₴







