
Сандалії жіночі коричневі натуральна шкіра лакована Україна Libero — розмір 37 (23 см) (модель: Lib819LKBrown)
2 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib819LKBrown
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра наплак |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 2 379 ₴







