
Сандалії жіночі бежеві натуральна замша Україна VM Villomi — розмір 37 (23,7 см) (модель: VMV079-03prZBeige)
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV079-03prZBeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23,7 см |
| Висота підошви | 1,5 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 2 690 ₴







