
Босоніжки жіночі чорні натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 40 (26 см) (модель: VMV352-09chKBL)
2 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV352-09chKBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 40 |
| Длина стельки | 26 см |
| Высота подошвы | 2 см |
| Высота каблука | 3,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 26 см |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 2 379 ₴







