
Сандалії жіночі білі натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 38 (24,8 см) (модель:
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV110-241-1KWhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,8 см |
| Высота подошвы | 2 см |
| Высота каблука | 2 см |
Эта пара сандалий просто необходима в жаркие летние дни. Они сделаны из качественной натуральной кожи, а это значит ножка дышит. Прекрасный вариант для повседневного стиля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24,8 см |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 2 690 ₴







