
Сандалії жіночі чорні натуральна замша Україна VM Villomi — розмір 39 (25 см) (модель:
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV079-03chZBlack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная замша |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 39 |
| Длина стельки | 25 см |
| Высота подошвы | 1,5 см |
| Высота каблука | 1 см |
Эта пара сандалий просто необходима в жаркие летние дни. Они сделаны из качественной натуральной кожи, а это значит ножка дышит. Прекрасный вариант для повседневного стиля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Сандалі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 25 см |
| Розмір | 39 |
- Ціна: 3 290 ₴







