
Сандалії жіночі пудрові натуральна шкіра Україна ALROMARO — розмір 37 (23,7 см) (модель:
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR2004-617KPowder
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 37 |
| Длина стельки | 23,7 см |
| Высота подошвы | 2 см |
| Высота каблука | 2,5 см |
Эта пара сандалий просто необходима в жаркие летние дни. Они сделаны из качественной натуральной кожи, а это значит ножка дышит. Прекрасный вариант для повседневного стиля.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Пудровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,7 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 2 690 ₴







