
Кросівки низькі жіночі літні білі натуральна шкіра Україна Libero — розмір 38 (24 см) (модель:
2 590 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib13-29KWhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Искусственная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24 см |
| Высота подошвы | 3 см |
| Высота каблука | 2 см |
Кроссовки уже давно стали must have. Наши кроссовки - вещь незаменимая: мало что может смотреться уместно в самых разных случаях - в них можно отправиться хоть в офис, хоть в садик за малышом, хоть на модную тусовку. Выполнены из натуральных материалов с любовью. Ножка дышит, в них комфортно и легко!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Довжина устілки | 24 см |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 2 590 ₴







