
Челсі жіночі демісезонні різнобарвні натуральний нубук Україна VM Villomi — розмір 37 (23,2 см) (модель:
3 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVAstra-75NLeo
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральный нубук |
| Материал подкладки | Байка |
| Размер | 36 |
| Длина стельки | 22,7 см |
| Высота подошвы | 3,2 см |
| Высота каблука | 1,8 см |
| Высота голенища | 13,5 см |
Классическая модель стиля кежуал - это однозначно челси. Выполнены из натуральных материалов. Хорошо смотрятся как с брюками, лосинами так и с платьями, юбками. То что нужно, чтобы чувствовать себя стильно, комфортно и тепло!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Матеріал устілки | Байка |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Вид взуття | Челсі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 22,7 см |
| Обхват халяви | - см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 190 ₴







