
Черевики високі жіночі зимові бежеві натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 38 (23,8 см) (модель: VMVAstra-65bkKBeige)
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVAstra-65bkKBeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шерcть |
| Розмір | 38 |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Висота підошви | 3,8 см |
| Висота каблука | 2,5 см |
| Висота халяви | 13 см |
Стильні черевики з натуральних матеріалів, зручні та практичні в носінні. Черевики must have для холодного сезону. Це найуніверсальніша модель взуття, поєднується з будь-яким вбранням. Чудовий варіант на щодень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 3 290 ₴







