
Черевики високі жіночі зимові чорні натуральна шкіра VM Villomi — розмір 37 (24 см) (модель:
3 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV396-011MKblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная шерcть |
| Размер | 37 |
| Длина стельки | 24 см |
| Высота подошвы | 2,5 см |
| Высота каблука | 1,5 см |
| Высота голенища | 13,5 см |
Стильные ботинки из натуральных материалов, удобные и практичные в носке. Ботинки must have для холодного сезона. Это самая универсальная модель обуви, сочетается с любым нарядом. Отличный вариант на каждый день!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 3 190 ₴







