
Черевики низькі чоловічі чорні натуральна шкіра Україна Lioneli — розмір 40 (25,5 см) (модель: LiL5-9593-01MKBL)
3 190 ₴
- Готово до відправки
- Код: LiL5-9593-01MKBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Набивна шерсть |
| Розмір | 40 |
| Довжина устілки | 25,5 см |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Обхват голенища | 23 см |
| Висота халяви | 9,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lioneli |
| Обхват голінища | 23 см |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 25,5 см |
| Обхват халяви | 23 см |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 3 190 ₴







