
Черевики високі жіночі зимові бежеві натуральна замша Україна Injers — розмір 36 (22,5 см) (модель:
5 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: Inj24-468-73MZBeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная замша |
| Материал подкладки | Натуральная шерcть |
| Размер | 37 |
| Длина стельки | 23,5 см |
| Высота подошвы | 3,5 см |
| Высота каблука | 0,5 см |
| Обхват голенища | 24,5 см |
| Высота голенища | 14 см |
Стильные ботинки из натуральных материалов, удобные и практичные в носке. Ботинки must have для холодного сезона. Это самая универсальная модель обуви, сочетается с любым нарядом. Отличный вариант на каждый день!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Injers |
| Обхват голінища | 24.5 см |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Inj24-468-73MZBeige |
| Вага півпари | 400 г |
| Вид підошви | Плоска висока (2 - 4 см) см |
| Висота халяви | 14 см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 5 мм |
| Висота підошви | 3,5 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Жінкам |
| Довжина устілки | 23,5 см |
| Дозамовлення моделі | Можливий |
| Достатність розмірів для нової колекції | Достатньо |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість пар | 4 |
| Кількість розмірів | 4 |
| Матеріал верху | Замша: Замша |
| Матеріал підкладки | Вовна |
| Матеріал підошви | EVA (етиленвінілацетат) |
| Матеріал устілки | Натуральна вовна |
| Обхват халяви | 24,5 см |
| Розмір | 37 |
| Сезон | Зима |
| Стиль взуття | Повсякденний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Закруглений |
- Ціна: 5 690 ₴







