
Уги жіночі чорні натуральна замша Китай Lonza — розмір 37 (23,3 см) (модель: LonW1801ZBlack)
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: LonW1801ZBlack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Набивна шерсть |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23,3 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 0,5 см |
| Висота халяви | 14 см |
Про ці уги однозначно можна сказати, що це варіант, коли тепло, зручно та красиво. Вони Вас зігріють навіть у лютий мороз. Чудово поєднуються майже з усім Вашим гардеробом. Необхідна пара для зими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lonza |
| Матеріал підошви | Гума |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,3 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 2 690 ₴







