
Черевики низькі жіночі чорні натуральна шкіра Україна Bottini — розмір 36 (22,3 см) (модель: BOT2095KBeige)
3 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: BOT2095KBeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 22,3 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 2 см |
| Висота халяви | 10,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bottini |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 22,3 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 890 ₴







