
Черевики низькі жіночі чорні натуральна замша Україна VM Villomi — розмір 36 (23 см) (модель: VMV176-44ZBlack)
3 790 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV176-44ZBlack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 2,5 см |
| Висота каблука | 1 см |
| Висота халяви | 9 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Матеріал устілки | Байка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 790 ₴







