
Крипери жіночі різнобарвні натуральний нубук Україна VM Villomi — розмір 36 (23 см) (модель: VMVLusi-20NLeopard)
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVLusi-20NLeopard
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральный нубук |
| Материал подкладки | Сетка текстильная |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,5 см |
| Высота подошвы | 5 см |
Криперы - это подходящий вариант для тех, кто хочет удобную стильную обувь на подошве выше обычных кед. В данной модели Вы визуально будете выглядеть выше. Модный и комфортный вариант на каждый день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Довжина устілки | 23 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 2 849 ₴







