
Кеди низькі жіночі чорні натуральна шкіра Україна Viscala — розмір 38 (24 см) (модель: Vis21205-1Kblack)
2 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis21205-1Kblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа, натуральная замша |
| Материал подкладки | Искусственная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24 см |
| Высота подошвы | 3,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Довжина устілки | 24 см |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 2 249 ₴







