
Сандалії жіночі коричневі натуральна шкіра Україна Libero — розмір 37 (24 см) (модель: Lib22-07KBrown)
1 890 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib22-07KBrown
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 24 см |
| Висота підошви | 2,5 см |
| Висота каблука | 1,5 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 1 890 ₴







