
Балетки жіночі червоні натуральна шкіра Україна Viscala — розмір 36 (22 см) (модель: Vis11665-10KRed)
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis11665-10KRed
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 22 см |
| Висота підошви | 0,3 см |
| Висота каблука | 0,7 см |
Зручні та легкі балетки, виготовлені з натуральних матеріалів. Ідеальний варіант на кожен день.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 990 ₴







