
Сандалії жіночі малинові натуральна шкіра Україна Viscala — розмір 36 (23,2 см) (модель: Vis23938MCrimson)
1 779 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis23938MCrimson
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23,2 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 1 см |
Ця пара сандаль просто необхідна в спекотні літні дні. Вони зроблені з якісної натуральної шкіри, а це означає ніжка дихає. Прекрасний варіант для повсякденного стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,2 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 779 ₴







