
Босоніжки жіночі чорні натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 37 (23,8 см) (модель: VMV110-50KBlack)
2 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV110-50KBlack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука | 2 см |
Це найзручніше взуття для літа на кожен день. Ця модель виготовлена з натуральних матеріалів, у ній ніжка дихає й не втомлюється в літні спекотні дні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 2 129 ₴







