
Босоніжки жіночі чорні натуральний велюр Україна Viscala — розмір 37 (24,5 см) (модель:
2 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis73932-05Vblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральный велюр |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 37 |
| Длина стельки | 24,5 см |
| Высота подошвы | 1 см |
| Высота каблука | 5 см |
Это самая удобная обувь для лета на каждый день. Данная модель выполнена из натуральных материалов, в ней ножка дышит и не устаёт в летние жаркие дни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24,5 см |
| Розмір | 37 |
- Ціна: 2 129 ₴







