
Босоніжки жіночі білі натуральна шкіра Україна VM Villomi — розмір 36 (24 см) (модель: VMV110-38KWhite)
1 990 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMV110-38KWhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 25,4 см |
| Высота подошвы | 1,5 см |
| Высота каблука | 0,5 см |
Это самая удобная обувь для лета на каждый день. Данная модель выполнена из натуральных материалов, в ней ножка дышит и не устаёт в летние жаркие дни.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Фасон каблука | Віденський |
| Колір | Білий |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 25,4 см |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 1 990 ₴







