
Босоніжки жіночі графітові натуральна шкіра Україна Paradize — розмір 39 (25,3 см) (модель: PA13272-09Kgraphite)
1 779 ₴
- Готово до відправки
- Код: PA13272-09Kgraphite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Розмір | 39 |
| Довжина устілки | 25,3 см |
| Висота підошви | 0,7 см |
| Висота каблука | 1 см |
Це найзручніше взуття для літа на кожен день. Ця модель виготовлена з натуральних матеріалів, у ній ніжка дихає й не втомлюється в літні спекотні дні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paradize |
| Матеріал підкладки | Штучна шкіра |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Фасон каблука | Віденський |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 25,3 см |
| Розмір | 39 |
- Ціна: 1 779 ₴







