
Туфлі-човники жіночі чорні натуральна шкіра лакована Україна ALROMARO — розмір 37 (24 см) (модель:
2 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1267-81TLBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа наплак |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 37 |
| Длина стельки | 24 см |
| Высота подошвы | 0,5 см |
| Высота каблука | 4 см |
Если туфли на каблуках, то удобные и стильные, как данная модель! За счёт удобной колодки, высота каблука не ощущается. Туфли, которые подчеркнут Вашу женственность с первого шага. За счёт удобства модели подойдут как для офиса, так и для романтических прогулок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | Тунит |
| Супінатор | Ні |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ALR1267-81TLBL |
| Вага півпари | 250 г |
| Вид підошви | Каблук низький (< 5 см) см |
| Висота каблука | 31 - 50 мм: 40 мм |
| Висота підошви | 0,5 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Жінкам |
| Довжина устілки | 24 см |
| Дозамовлення моделі | Можливий |
| Достатність розмірів для нової колекції | Достатньо |
| Кількість пар | 5 |
| Кількість розмірів | 5 |
| Матеріал верху | Лакова шкіра: шкіра Лакова |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 37 |
| Сезон | Весна-Осінь |
| Стиль взуття | Класичний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Загострений |
- Ціна: 2 979 ₴







