
Босоніжки жіночі чорні натуральна шкіра Україна ALROMARO — розмір 40 (26 см) (модель: ALR1988-86-208KBL)
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1988-86-208KBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 40 |
| Длина стельки | 26 см |
| Высота подошвы | 0,5 см |
| Высота каблука | 6 см |
Эти босоножки придуманы для того, чтобы облегчить женщинам жизнь. В них комфортно, за счёт удобной колодки, в них ножка дышит, за счёт натуральных материалов и открытого верха. Данная модель делает ногу визуально стройнее и тоньше, а ещё прекрасно сочетается с платьями, джинсами, шортами, в общем, с чем угодно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | Тунит |
| Фасон каблука | Стовпчик |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 26 см |
| Розмір | 40 |
- Ціна: 2 690 ₴







