
Черевики низькі жіночі чорні натуральна шкіра Туреччина Guero — розмір 38 (24 см) (модель: GR070-2376KBLrep)
3 079 ₴
- Готово до відправки
- Код: GR070-2376KBLrep
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24 см |
| Высота подошвы | 0,7 см |
| Высота каблука | 5 см |
| Высота голенища | 10 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guero |
| Фасон каблука | Стовпчик |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 079 ₴







