
Лофери жіночі бежеві натуральна шкіра Україна Cliford — розмір 36 (23 см) (модель: Clif29.5-025Kbeige)
3 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: Clif29.5-025Kbeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cliford |
| Супінатор | Ні |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 290 ₴







