
Кеди високі жіночі бежеві текстильні Китай Hongquan — розмір 41 (25,7 см) (модель: HQJ589-3Beige)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: HQJ589-3Beige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Розмір | 41 |
| Довжина устілки | 25,7 см |
| Висота підошви | 4 см |
| Висота халяви | 7 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hongquan |
| Довжина устілки | 25.7 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | Гума |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 1 099 ₴







