
Напівчеревики жіночі демісезонні бежеві натуральна шкіра Україна ALROMARO — розмір 38 (24,5 см) (модель:
3 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1913-16Kbeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Флис |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,5 см |
| Высота подошвы | 3 см |
| Высота каблука | 1,5 см |
| Высота голенища | 7,5 см |
Качество, практичность и комфорт - вот преимущества данной пары.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Бежевий |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24,5 см |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 3 249 ₴







