
Сліпони жіночі літні білі натуральна шкіра ALROMARO — розмір 38 (25,2 см)
2 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: ALR1944-21Kwhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,5 см |
| Высота подошвы | 2,5 см |
Ещё одна модная и универсальная обувь на низком ходу – слипоны. Они появились в 1977 году и предназначались для сёрфинга. Лёгкая обувь без шнурков - не удивительно, что слипоны пользуются до сих пор большой популярностью. Ведь они удобные, легко надеваются и подходят ко всем нарядам в стиле casual.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ALROMARO |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 24,5 см |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 2 849 ₴







