
Кеди жіночі коричневі натуральна шкіра Україна Libero — розмір 38 (24,9 см)
2 390 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib7-24Kbrown
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Материал верха | Натуральная кожа |
| Материал подкладки | Натуральная кожа |
| Размер | 38 |
| Длина стельки | 24,9 см |
| Высота подошвы | 3,3 см |
| Высота каблука | 1,5 см |
Криперы - это подходящий вариант для тех, кто хочет удобную стильную обувь на подошве выше обычных кед. В данной модели Вы визуально будете выглядеть выше. Модный и комфортный вариант на каждый день.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Довжина устілки | 24.9 см |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Колір | Коричневий |
| Вид взуття | Кеди |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Lib7-24Kbrown |
| Вага півпари | 425 г |
| Вид підошви | Плоска висока (2 - 4 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 15 мм |
| Висота підошви | 3,3 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Достатньо |
| Застібка | Шнурки |
| Кількість пар | 5 |
| Кількість розмірів | 4 |
| Матеріал верху | Шкіра: Шкіра |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Матеріал фурнітури | Натуральна шкіра |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 38 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Спортивний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Супінатор | Немає |
| Форма носка | Закруглений |
| Фурнітура | Вставка |
| Колір фурнітури | Бежевий |
- Ціна: 2 390 ₴







