
Туфлі чоловічі чорні натуральна шкіра Україна Cliford — розмір 39 (26,2 см)
2 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: 204-1-6291Kblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 39 |
| Довжина устілки | 26,2 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 2 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cliford |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 204-1-6291Kblack |
| Вага півпари | 310 г |
| Вид підошви | Плоска (< 2 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 20 мм |
| Висота підошви | 2 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Чоловікам |
| Довжина устілки | 26,2 см |
| Дозамовлення моделі | Можливий |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Матеріал верху | Шкіра: Шкіра |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Відкритість боків | З закритими боками |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Відкритість п'яти | Із закритою п'ятою |
| Розмір | 39 |
| Сезон | Весна-Літо |
| Стиль взуття | Повсякденний |
| Країна | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Закруглений |
- Ціна: 2 490 ₴







