
Кросівки жіночі літні білі натуральна шкіра VM Villomi — розмір 36 (23,8 см)
2 690 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMVom-082Kwhite
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Сітка текстильна |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 1,5 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VM Villomi |
| Довжина устілки | 23.5 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Білий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 2 690 ₴







