
Кросівки жіночі чорні натуральна шкіра Україна Libero — розмір 37 (24 см)
2 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: Lib13-35KBL
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Розмір | 37 |
| Довжина устілки | 24 см |
| Висота підошви | 3 см |
| Висота каблука | 1 см |
Кросівки вже давно стали must have. Наші кросівки — річ незамінна: мало що може мати доречний вигляд у найрізноманітніших випадках — у них можна вирушити хоч в офіс, хоч у садок за малюком, хоч на модну тусовку. Виконані з натуральних матеріалів із любов'ю. Ніжка дихає, у них комфортно та легко!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libero |
| Довжина устілки | 24 см |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 2 249 ₴







