
Мокасини чоловічі літаючі бежеві натуральний нубук Berg - розмір 49 (32,6 см)
3 649 ₴
- Готово до відправки
- Код: Berg484pfNbeige
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Високі матеріали | Натуральний нубук |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 49 |
| Довжина стельки | 32,6 см |
| Висота підошви | 1 см |
| Висота підбора | 1,5 см |
Комфорт, якість, легкість і практичність - основні переваги даної пари мокасин. Вони зроблені з натуральних матеріалів з любов'ю. Чудовий варіант на кожен день, в них легко і зручно!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berg |
| Матеріал підошви | Поліуретан |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Berg484pfNbeige |
| Вага півпари | 320 г |
| Вид підошви | Плоска висока (2 - 4 см) см |
| Висота каблука | Нижче 30 мм: 15 мм |
| Висота підошви | 1 см |
| Гарантійні умови | 90 днів |
| Стать | Чоловікам |
| Довжина устілки | 32,6 см |
| Дозамовлення моделі | Постійно діючий розпродаж |
| Достатність розмірів для нової колекції | Не достатньо |
| Кількість пар | 1 |
| Кількість розмірів | 1 |
| Матеріал верху | Нубук: Нубук |
| Матеріал підкладки | Шкіра |
| Матеріал устілки | Натуральна шкіра |
| Матеріал фурнітури | Метал |
| Особливості моделі | Перфорація |
| Відкритість носка | З закритим носом |
| Розмір | 49 |
| Сезон | Літо |
| Стиль взуття | Повсякденний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Форма носка | Квадратний |
| Фурнітура | Заклепки |
| Колір фурнітури | Мідний |
- Ціна: 3 649 ₴







