
Черевики високі жіночі демісезонні чорні натуральна шкіра Україна Swallow — розмір 36 (23,2 см) (модель: Las20-1FPraKblack)
3 490 ₴
- Готово до відправки
- Код: Las20-1FPraKblack
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23,2 см |
| Висота підошви | 4 см |
| Висота каблука | 1,3 см |
| Обхват голенища | 22,5 см |
| Висота халяви | 15 см |
Стильні черевики з натуральних матеріалів, зручні та практичні в носінні. Черевики must have для холодного сезону. Це найуніверсальніша модель взуття, поєднується з будь-яким вбранням. Чудовий варіант на щодень!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swallow |
| Матеріал підкладки | Байка |
| Матеріал устілки | Байка |
| Обхват голінища | 22.5 см |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Чорний |
| Вид взуття | Черевики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,2 см |
| Обхват халяви | 22,5 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 3 490 ₴








