
Кросівки Restime сірі натуральна шкіра виробництво Китай RSTSWO21333GR - розмір 38 (25 см)
2 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: RSTSWO21333GR
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра, текстиль |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Розмір | 38 |
| Довжина устілки | 25 см |
| Висота підошви | 2 см |
| Висота каблука | 1,5 см |
| Обхват халяви | см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Restime |
| Довжина устілки | 25 см |
| Матеріал підкладки | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38 |
- Ціна: 2 749 ₴







