
Босоніжки Viscala срібні натуральна шкіра виробництво Україна Vis73969-03Ksil - розмір 36 (23 см)
1 749 ₴
- Готово до відправки
- Код: Vis73969-03Ksil
+380 (99) 530-04-70
Vodafone
- +380 (67) 630-38-89Kyivstar
- +380 (93) 170-98-78Life
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 365 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральна шкіра |
| Розмір | 36 |
| Довжина устілки | 23 см |
| Висота підошви | 1,2 см |
| Висота каблука | 5 см |
| Обхват халяви | см |
Ці босоніжки придумані для того, щоб полегшити жінкам життя. В них комфортно, за рахунок зручної колодки, в них ніжка дихає, за рахунок натуральних матеріалів і відкритого верху. Дана модель робить ногу візуально стрункішою і тонше, а ще чудово поєднується з сукнями, джинсами, шортами, загалом, з чим завгодно.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viscala |
| Матеріал підошви | ТЕП |
| Фасон каблука | Цеглинка |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина устілки | 23,8 см |
| Розмір | 36 |
- Ціна: 1 749 ₴








